Aká posteľ vám najviac vyhovuje?

Postele Segum majú pre vás riešenie. V ponuke majú veľmi veľký výber.

Najčastejším materiálom pri výrobe postele je drevo. Drevo pôsobí útulne a teplo. Na výrobu postele je ideálne. Drahšie a luxusnejšie postele sa vyrábajú z masívu. Tie lacnejšie sú vyrábané z iných drevených materiálov. Používajú sa napríklad bukové vlysy alebo kvalitné drevotrieskové dosky. Ich veľkou výhodou je nižšia cena, ale ak hľadáte kvalitu na mnoho rokov, určite si vyberte posteľ z masívu. Existujú však aj kovové postele. Nie sú také rozšírené ako drevené. Ich dizajn je veľmi jednoduchý a kovový rám postele sa spájal s nemocnicami alebo lacnejšími ubytovňami. V dnešnej dobe je aj kovová posteľ krásna a pohodlná.

posteľ

Nie je len dôležité to, z čoho je posteľ vyrobená, ale aj ako je vyrobená. Základná možnosť je klasická jednolôžková posteľ na štyroch nohách. Vhodná je na prespatie jednej osoby. Jednolôžková posteľ s úložným priestorom už ponúka okrem miesta na prespatie aj miesto na uskladnenie vecí. Pri takejto postele je prispôsobený aj rošt postele. Ak máte malý byt a máte aspoň dve deti, určite oceníte poschodové postele. Sú vynikajúcim riešením v malých bytoch. Deti poschodovú posteľ priam milujú. Je to pre nich niečo extra, keď môže jedno dieťa spať v hornej časti postele. Cíti sa dospelejšie. Do detskej izby je poschodová posteľ tou správnou voľbou. Keď ušetríte nejaký ten priestor, môžete ho doplniť väčším písacím stolom, čo využijú deti pri robení si domácich úloh do školy. V dnešnej dobe sa stali hitom aj kovové postele do detských izieb. Prinášajú do izby jednoduchosť a čistotu. Poznáme aj veľké manželské čalúnené postele.

calunena-postel-klara-svetlosiva-moderny-drevo-textil

Pôsobia naozaj luxusne a navyše sú extra pohodlné. Väčšina z nich má v sebe ukrytý úložný priestor po otvorení matraca. Sú vhodné pre väčšie spálne. Luxusnou výbavou pre takéto čalúnené postele je saténový prehoz cez posteľ. Dodá vašej posteli elegantný vzhľad. Poznáte rozkladaciu posteľ? Je to výborné riešenie, pokiaľ máte menší byt alebo dom, či mávate často návštevy, poprípade chcete posteľ cez deň využívať ako sedačku a v noci na nej spať. Neoplatí sa vám preto kupovať druhú posteľ. Zbytočne by zaberala miesto. Dobrým nápadom je preto rozkladacia posteľ. Ušetríte ňou veľmi veľa priestoru.