27.10.2021
Je krása naozaj všetko?

Je krása naozaj všetko?

Asi každá žena si už niekedy položila túto otázku. A asi si ju pokladáš aj ty keď čítaš tento článok. Je nám pokladaná táto otázka naozaj všade a odpoveď je tiež napísaná a evokovaná všade = NIE. Krása nie je všetko… Dôležitá je vnútorná krása… Ale je to naozaj tak? Nám ľuďom je do hláv vštepovaný ľudský ideál krásy. Mladé, chudé ženy, ktoré majú oblečené vždy najnovšie kúsky módy (aj keď tá móda je niekedy naozaj otrasná a nepraktická – tým myslím trend vyhrnutých džínsov a kotníkových ponožiek v zime -10 stupňov, ktorý sa tu drží doteraz) Ženy a predovšetkým dievčatá pre krásu musia niekedy až príliš trpieť.

modelka

Ženská postava je naozaj špecifická a každá je iná. Nie všetky ženy majú chudé nohy, hoc sa môžu snažiť schudnúť ako chcú. Potom nič nejedia, odpadávajú, vypadávajú im vlasy, nechty až to zájde k známej  chorobe, ktorú prežije zo 7 žien len 1 – anorexií.

Ženy, ktoré si neprídu pekné sa chcú skrášliť umelo, za pomoci plastickej chirurgie. Každým rokom mávajú tieto kliniky zvýšený počet pacientiek, ba dokonca pacientov.  Ženy predovšetkým trápia malé prsia, ochabujúce a poklesnuté tkanivo (to už skôr staršie ženy), alebo odstávajúce uši (keďže ide o vrodenú vadu, je možné túto operáciu vykonávať aj v nižšom veku).

zubař

Krása ma veľa spoločné so sebavedomím. Hovorí sa, že ľudia , ktorí si pripadajú krásni, sú spokojnejší, úspešnejší. Krásu ale niektorí ľudia aj zneužívajú. Nútia ľudí schudnúť cez ich predražené stránky. A to si chce len človek pozrieť niečo v televízii. Preto nezabúdajte, že ak chcete zmenu, zvládnete to aj bez takýchto podnikateľov.

V každom prípade, by si mali už niektorí ľudia uvedomiť, že krása vekom odíde a zostane len tá vnútorná krása. Preto nemíňajte peniaze na nejaké plastické operácie, predražené séra. Ľudia vás majú radi takých, aký ste. A tí čo nie, takí nemajú mať vo vašom živote miesto. Radšej popracujte na tej vnútornej kráse. Buďte milý, prívetivý k ľuďom a zistíte, že len tak spoznáte tých správnych ľudí.