27.10.2021
Typy mužov, ktor doma nechce mať žiadna z nás

Typy mužov, ktor doma nechce mať žiadna z nás


Radšej sama ako zo zlým chlapom! Túto vetu by si malo pamätať mnoho žien, ktoré sa nevedia odtrhnúť od chlapa, ktorý ich očividne nemá až tak rád ako by asi mal. Je však pár typov mužov, o ktoré by ženy nemali ani zavadiť.

fantazie

1 typ:  Muž, ktorý sa nikdy nezmení
Najväčšiu a najčastejšiu vinu na tom majú práve ich mamky, ktoré ich natoľko vychovávajú, že sami nepohnú ani prstom a veru ani nemusia, pretože po mamičke sa postará nejaká naivná dievčina s cieľom zmeniť ho. No pozor, takéto typy sa nikdy nemenia a radšej si to uvedomte skôr ako pri nich stratíte svoju mladosť  a aj hrdosť.

2. typ: Navždy slobodní muži
Nie je nič horšie, ako zarytí chlapi, ktorí sa nijak raz nechcú viazať a chcú si voľne užívať život a sklamať čo najviac naivných sŕdc. Takýchto chlapov nezmeníte nech sa snažíte hocako. Prečo by sa vôbec menili? Veď sú takto spokojní a o ženy isto aj napriek ich správaniu núdzu nemajú.

model

3. typ: Zlí chlapci bez budúcnosti
Stále sa hovorí o tom, že zlí chlapci lákajú viac žien, no možno povedať, že pravda to z časti je, no platí to len u tých naivnejších, pretože dospelé a rozumné ženy uvažujú nad budúcnosťou a s takým chlapom by predsa nestrácali čas. Je najvyšší čas aby sa ženy riadili rozumom a nie len … srdcom.

4. typ: Nezastaviteľní klamári
Takémuto typu neverte radšej ani jeho meno, pretože s absolútnym pokojom Vám budú klamať vo všetkom čo sa len dá. No kto by nechcel takéhoto priateľa a nebodaj manžela? Dôveruj alebo preveruj by malo byť heslo ak si myslíte, že ste narazili na tento nepodarený typ.

svaly

5. typ: Sukničkári
Odstrašujúci typ, ktorý dobrovoľne nechce mať hádam žiadna žena. Najhorší typ zo všetkých ale nádej, že sa zmenia umiera posledná. Ale je otázne, kto by vydržal žiť v strese z toho, čo jeho partner práve stvára ak nie je doma.
Nech už sú muži hocaký, ženy majú tiež svoje chyby, preto je potrebné nájsť si tú svoju pravú polovičku.

5/5 - (4 votes)