27.10.2021
XXL podložka pod myš

XXL podložka pod myš


Trávite čas za počítačom či už kvôli svojej práci alebo len tak pre zábavu a už nemáte nervy na myšku, respektíve podložku pod myš, ktorá je buď malá, moc pohyblivá a na vašom stole nevyzerá dobre?

myš

Skvelým riešením pre Vás je XXL podložka pod myš. Tento výrobok Vám uľahčí Váš ,, život ,, strávený za počítačom. Nad svojím pracovný či študentským stolom získate kontrolu a ovládnete ho. Vďaka tomu že má veľké rozmery nebudete musieť už riešiť otlačené zápästia a na Vašom počítači sa Vám bude pohodlne pracovať. Výhodou je, že môžete používať celú dĺžku aj šírku stola, a nemusíte sa sústrediť len na malinký štvorček po ktorom sa s Vašou myšou musíte pohybovať. Váš pohyb môže byť doslova neobmedzený.

Podložka na stole drží a nepohybuje sa vďaka jej pogumovanej spodnej časti, ktorá dokonale prilieha k povrchu stola.
Určite ste sa už zažili nehodu s vodou, kávou alebo čajom. Pohroma na celom stole, kopa použitých hygienických vreckoviek alebo handier. S touto podložkou na to môžete zabudnúť. V čom spočíva jej superschopnosť? Jednou z ďalších výhod tejto novinky je, že tieto podložky nadrozmerných tvarou majú skvelú absorpčnú schopnosť. Takže po akomkoľvek vyliatom nápoji, nemusíte urobiť nič zvláštne. Stačí Vám podložku jednoducho skrútiť , čo nie je vôbec obtiažné vzhľadom na jej materiál, ktorý je dokonale ohybný a pružný.

monitor

Čo s obliatou podložkou? Netreba si robiť absolútne žiadne starosti. Jej ďalšou vlastnosťou je jednoduchá prateľnosť. Stačí Vám ju hodiť do práčky spolu s iným prádlom a je po probléme.
Bonusom tohto produktu je skutočnosť, že nemusí slúžiť len ako spohodlnenie pri Vašej práci na počítači, ale je aj vhodným doplnkom do Vašej domácnosti. Dnes si môžete vybrať zo širokej škály tvarou s rôznymi dizajnmi, ktoré Váš stôl ale aj celú miestnosť príjemne oživia a skrášlia. Tak čo, ste pripravený vymeniť nepraktický štvorček pod Vašou myšou za túto skvelú nadrozmernú podložku?

3.5/5 - (4 votes)